Lehekülg www.njhooldekodu.ee kasutab küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesemahulised andmefailid, mis laetakse Teie arvutisse või mobiiltelefoni veebilehekülgede külastamisel. Igal külastusel saadetakse need failid tagasi veebilehele, mis need siis tuvastab. Küpsised töötavad kui konkreetse veebilehe mälu võimaldades tuvastada Teid järgnevatel veebilehe külastustel ning taastades Teie seaded tehes nii veebilehe kasutamine mugavamaks. Lisainformatsiooni küpsiste failide, nende juhtimise ning eemaldamise kohta, võib leida veebilehelt – www.aboutcookies.org.

Kuidas me kasutamine küpsiseid?

Veebileht kasutab küpsiseid, et meelde jätta:

  • kas kasutajat on küpsiste kasutamise kohta juba informeeritud;
  • millal toimus viimane tegevus lehel;
  • otsingureale sisestatud informatsiooni.

Google Analytics

Veebilehel Google Inc poolt loodud Google Analyicsi küpsiste programmid. Nende kasutamise eesmärgiks on veebilehtede sisu kvaliteedi parandamine ning veebilehe muutmine kasutajasõbralikuks. Lisateavet Google Analyticsi tingimustest saab lugeda veebilehel http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Kui Te ei soovi, et informatsioon Teie tegevuse kohta veebilehel oleks kättesaadav Google Analyticsile, peaksite Te aktiviseerima Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881).

Antud blokeering teavitab Google Analytics JavaScript (ga.js), et antud külastuse andmeid ei ole vaja saata Google Analyticsile.

Kuidas lülitada välja küpsised?

Soovi korral saab küpsised välja lülitada või eemaldada. Lisateavet lugege siit: aboutcookies.org. Te võite kustutada kõik küpsiste failid oma arvutist, samuti saate seadistada enamus lehekülgi nii, et küpsiste failide salvestamine blokeeritakse ära. Sellisel juhul peate iga järgneva külastuse ajal käsitsi määrama lehekülje seaded ning võib juhtuda, et mõned teenused ning fukntsioonid ei tööta.